Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.08.2016 19:02:08 

Live for speed

Závodní simulátory

 

RICHARD BURNS RALLY

Jednoznačně nejlepší rallye hra,která kdy vznikla.
Richard Burns Rally je prostě neuvěřitelný a nechybělo málo,aby byl i naprosto dokonalý.
S realističností si tvůrci pohráli téměř do všech detailů.Chování auta je naprosto špičkové,téměř se vyrovná skutečnému chování na závodní trati.Hra skvěle simuluje odpružení všech kol,takže jde poznat každou nerovnost,kterou trať nabízí.

Vžij se do pocitů světového šampiona a posaď se za volant stroje o výkonu 300 koní.
Richard Burns Rally nabízí strhující a zatím nejrealističtější at mosféru rally závodů,které kdy byly na počítači vytvořeny.
Nasedni do slavného vozu Subaru Impreza a projeď své první zatáčky v rally škole,kde se budeš učit a sbírat zkušenosti,abys je následně zůročil ve skutečném podniku rally šampionátu.Svět rally je však také o perfektní sehranosti týmu mechaniků,správném nastavení a přípravě vozu na specifický typ tratě a počasí.A pokud tohle všechno zvládnete,ve speciálním režimu vyzvěte na přímý souboj samotného světového šampiona z roku 2001 Richarda Burnse.

Živí diváci a pomocníci,umožňující adrenalinovou atmosféru,oficiální  vozy SUBARU,PEUGEOT,MITSUBICHI a další,maximální simulace maximální realita chování vozů,unikátní záchranářský vrtulník a 36 tratí,detailně vymodelovaná krajina,tuning a opravy závodních speciálů.

_________________________________________________________________________________________________________________

 

Race ON

.WTCC 08.US MUSCLE.SIMBIN.

Race On je oficiální hra dvou největších světových závodů cestovních aut : WTCC a STCC.
Hra Race On neobsahuje jen všechny auta a okruhy z těchto šampionátů v roce 2008,ale je zde i obrovský výběr amerických Muscle cars a okruhů pro zpestření,stejně jako 2008 International Formula Masters a 2008 Camaro Cup Challange.
Celkem obsahuje 16 nových aut a 12 nových tratí pro vaši zábavu.Race On je nejnovější titul v serii RACE od renomovaného švédského producenta závodních her SimBin.A to je recept na úspěch.Race On uvádí kompletní sezónu FIA WTCC 2008 ta rovněž zahrnuje sezóny 2006 a 2007 včetně všech automobilů a drah.

Přichází také s několika novými typy drah a automobilů například SEAT TDI,který vyhrál mistroství v roce 2008.
Sérii WTCC podporuje International Formula Masters series tyto vysoce výkonné jednomístné automobily Formule jsou jako stvořené pro okruhy jako například Okayama a Imola.Ve hře Race On jsou také americké vozy Muscle cars,buď ze seriové výroby nebo v závodní úpravě,a tato auta jsou zde proto,aby ve vás zanechala silné dojmy a zkušenosti.S vozy jako Chevrolet Camaro,Cadillac CT-V,Dodge Charger super-Bee a Challenger SRT8 je tento balíček vytvořen pro závod.Řízení těchto automobilů po amerických  trasách Laguna Seca a Road America vám dá nejlepší zkušenosti v americkém automobilovém průmyslu.To však není všechno,hra Race On také obsahuje doplňkovou hru STCC.


Tato hra je oficiální hrou závodů STCC Swedish Touring Car Championship (Švédské mistroství cestovních automobilů)
Závod STCC je největší a nejprestižnější skandinávský motorsport a mistroství vůbec.
Tato hra zahrnuje celý obsah sezóny 2008.

_________________________________________________________________________________________________________________

 

Live For Speed

Live For Speed je ryzí závodní simulátor,proto nečekejte žádné arkádové módy a zapomeňte na pomocné prvky při řazení máte vše pouze ve svých rukou.Své schopnosti můžete měřit v souboji se stopkami nebo počítačovými protivníky.
Nejzábavnější formou jsou však bezesporu on-line závody proti skutečným jezdcům,s nimiž se stáváte součástí LFS Worldu.
Tento svět je tvořen širokou základnou závodníků z celého světa,kteří se sdružují do mnoha závodních lig,kde se můžete utkat s těmi opravdu nejlepšími.Základem úspěchu prvního dílu LFS byl jeho propracovaný fyzikální model.V druhém díle vývojáři představili několik novinek přepracovano bylo chování a vlastnosti pneumatik i podvozku samotného (dynamický odklon kol,několik typů zavěšení,odpružení,atd).

V neposlední řadě byla vylepšena simulace kolizí,které jsou kořením každého závodu.Simulátor nabízí 19 aut a 7 závodišť.
Auta jsou rozdělena do několik kategorií od běžných civilních modelů,přes jejich závodní verze,vozy GT až po několik variant tratí.Prohánět se můžete po přírodních i městských okruzích,které nekompromisně trestají jakoukoliv chybu.
Na své si přijdou příznivci rallycrossu i jízdy po oválu.Pro nejvěrnější požitek ze závodění je doporučeno simulátor ovládat volantem s Force Feedbackem.

Live For Speed S2 získalo ocenění nejlepší hra roku a nejlepší multiplayer,a také nejlepší fyzika,od prestižního magazínu Blackhole Motorssports,který se zabývá automobilovými simulátory.

_________________________________________________________________________________________________________________

 

rFactor

Moc se o něm nemluví,málokdo ho recenzoval a o nějakou větší propagaci ani nezávidíte.
Jenže ho stejně všichni znají,přestože závodní simulátor rFactor si své jméno vytvořil jen svojí kvalitou a možnostmi,které s vydatnou podporou komunity fandů hladce překonají i mnohem slavnější hry.
rFactor ale není žádná novinka.Původní verze hry vyšla již v roce 2005,přičemž od té doby prodělala jistou modernizační kůru.rFactor dokonale těží z fantastické podpory amatérské komunity,která se kolem této hry vytvořila záhy po vydání.
Po pravdě holá vlastní hra se střídmým počtem aut i okruhů,nota bene veskrze smyšlených,by v dnešních poměrech neměla šanci uspět.Jenže rFactor již několik let stále vylepšuje velmi schopná hráčská komunita,bez níž by hra nebyla vůbec tolik oblíbená.

Nutno ale přiznat,že rFactor je opravdu skvěle rozšiřitelný,takže si z něj můžete jednoduše vytvořit simulátor prakticky jakékoliv závodní série,která se jezdí nebo dříve jezdila.Díky široké komunitě rFactor žije i na poli multiplayeru,protože jeho sítový kód není stejně jako celá hra vůbec náročný na rychlou linku,potažmo výkon počítače.Prakticky každou chvíli se jedou desítky závodů,ale problémem je vůbec najít vhodný podnik,protože v drtivé většině si musíte nejdříve postahovat herní mód a k němu ještě nové okruhy.S vozy a tratěmi samotného rFactoru se jezdí již jen velice sporadicky.

_________________________________________________________________________________________________________________

 

iRacing

Online závodní simulátor,který je vyhraněný pro ty nejnáročnější hráče.
Jako u každé primární online hry,i tady se platí měsíční poplatky.Autoři hry budou postupně přidávat nové vozy a tratě,stejně jako další aspekty reálných závodů.Hra samozřejmě obsahuje i podrobné statistiky a ranking systém,který hodnotí závodníky za rychlou,ale i bezpečnou jízdu.A proč tedy jezdit iRacing? Závodníci z celé planety: Všichni kdo to s virtuálním závoděním myslí opravdu vážně,se soustředí zde.

Neustálý vývoj SW a HW: Díky placeným měsíčním licencím tak iRacing stále pokračuje na dalším vývoji,není to jednorázově vydaný simulátor.Vyhovující kalendář: Sami si zvolíte,jak a kdy se vám nejlépe závodí.S pokračující kvalitou se ale jezdci soustředí na konkrétní hodinu závodního týdne.A nakonec vám mohu iRacing jedině doporučit.

_________________________________________________________________________________________________________________
TOPlist